Poprad – Londýn konečne realitou !

5853-709275

28. júla sa verejnosť dozvedela skvelú správu o obnovení linky Poprad Tatry – Londýn ktorá bude v prevádzke od 28. októbra spoločnostou WizzAir a to každý utorok, štvrtok a sobotu.

 

“Linka bude prevádzkovaná trikrát týždenne cez nízkonákladovú leteckú spoločnosť Wizzair, a to lietadlami typu Airbus 320, ktoré prepravia 180 pasažierov. Lietať sa bude z londýnskeho Lutonu vždy v utorok, štvrtok a sobotu,” informovala  výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry Lenka Maťašovská.

Linka ma celoročný  potenciál pre množstvo dovolenkárov ktorý môžu pre zimnú lyžovačku zvoliť Vysoké Tatry bez zdĺhavého dochádzania cez Košice či Krakow. V minulosti bola linka veľmi úspešná a využívaná tiež pravidelne Slovákmi dochádzajúcimi za prácou pre ktorých bol Poprad bližšie ako spomínané Košice.

 

“Veríme, že znovuotvorenie dlho očakávaného obľúbeného leteckého spojenia, na ktorom sme dlho a intenzívne pracovali, sa stretne s pozitívnym ohlasom cestujúcej verejnosti a paluby lietadiel budú zaplnené spokojnými cestujúcimi tak zo slovenskej, ako aj z anglickej strany,“ povedala riaditeľka Letiska Poprad – Tatry Ivana Herkeľová.

Letenky začínajú na cene 29 € jednosmerne.  V zimnej sezóne ponúkne letisko Poprad tiež linku do Rigy a to zo spoločnostou Air Baltic.

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPressCreated ByTvorba webovch strnok | Designed by: best suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv