Letenky do Londýna

Poprad – Londýn  – pravidelnú linku Poprad – Londýn pravdepodobne letisko Poprad otvorí v prvom kvartáli roku 2012. Aktuálne prebiehajú rokovania medzi letiskom a leteckou spoločnostou.

 

Letenky do Londýna z Popradu nieje zatiaľ možné kúpiť, kedže stále niesú ukončené rokovania mesta Poprad z leteckými spoločnostami. Mesto Poprad schválilo na otvorenie linky Poprad – Londýn  50 000 eur. Prvé výsledky rokovaní by mali byť známe 1. apríla 2012 a tým aj stanovený termín na otvorenie tohto dlhoočakávaného spojenia. Prepravca Holiday Czech Airline ČSA letenky s stále uvažuje nad obnovením letov z Popradu do Londýna.

V minulosti bola linka vytažená na viac než 93% , čiže núdza o cestujúcich by nebola . Faktorom, ktorý určite ovplyvní úspešnosť novej linky bude aj cena leteniek aké český prepravca určí.Každopádne letenky do Londýna z Popradu sú u cestujúcich z východného Slovenska veľmi žiadané.  

 

28.7.2014 Aktualizácia – Linka Poprad Tatry – Londýn potvrdená !! Viac sa dočítate TU

 

 

Powered by WordPressCreated ByTvorba webovch strnok | Designed by: best suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv